Kviečiame į edukacinę kelionę, skirtą Europos paveldo dienoms
2017-09-13

 Minint 2017 m. Europos paveldo dienas, kurių tema „Kultūrinis kraštovaizdis – nuo piliakalnių iki miesto bokštų“, Biržų rajono savivaldybė ir Biržų krašto muziejus „Sėla“ kviečia biržiečius į tradicinę kasmetinė edukacinę kelionę.
Kviečiame kasmetinės edukacinės kelionės „Vabalninko krašto koplyčios – lygumų vizualinės dominantės“, skirtos Europos paveldo dienoms, metu aplankyti Vabalninko apylinkes, kurios garsėja medinių koplytėlių gausa. Būtent tos medinės koplytėlės savo bokštais ir puošia Vabalninko krašto lygumas.
Kelionės metu sieksime atkreipti dėmesį į mus supantį kultūrinį kraštovaizdį.
Ekskursijoje planuojame aplankyti Deikiškių Šv. Elenos koplyčią, Jasiuliškių Šv. Antano koplyčią, Šukionių Šv. Mato koplyčią, Anciškių Šv. Jokūbo koplyčią, Lebeniškių Šv. kankinio Nikandro cerkvę, Kuprių šv. Stanislovo koplyčią, atsinaujinusį Vabalninko muziejų, Lamokėlių Šv. Jurgio koplyčią, Dilių Švč. Jėzaus Širdies koplyčią, Mieleišių Šv. Juozapo ir Švč. Teresės Kūdikėlio Jėzaus koplyčią.
Grįžus į Biržus ekskursijos dalyviams bus suteikta nekasdienė galimybė užlipti į Biržų miesto vizualinių dominančių – Biržų Šv. Jono Krikštytojo ir Biržų evangelikų reformatų bažnyčių bokštus ir pažvelgti į Biržus ir miesto apylinkes iš viršaus.

Į kelionę išvykstame rugsėjo 16 d. (šeštadienį) 9 val. iš Biržų krašto muziejaus „Sėla“ aikštelės. Registracija tel. (8 450) 33 390.


 


 

                                                                                                 Biržų rajono savivaldybės ir Biržų krašto muziejaus „Sėla“ informacija

 
Atgal
DalintisFacebook
Spausdinti