Priimamos paraiškos darbdavių atrankai 2018 metų užimtumo didinimo programoje numatytiems laikiniesiems darbams atlikti
2018-03-02

     Biržų rajono savivaldybės administracija skelbia darbdavių atranką 2018 m. užimtumo didinimo programoje numatytiems laikiniesiems darbams atlikti.

       Įgyvendinant 2018 metų užimtumo didinimo programą organizuojami laikinieji darbai:

1. seniūnijų prižiūrimų valstybinėje žemėje esančių visuomeninės, bendruomeninės paskirties teritorijų ir objektų tvarkymas ir priežiūra;

2. savivaldybės rekreacinės ir turizmo paskirties teritorijų ir objektų, esančių valstybinėje žemėje, tvarkymas ir priežiūra.

Vieno asmens laikinųjų darbų trukmė negali būti didesnė kaip 6 mėn., planuojama vieno asmens vidutinė laikinųjų darbų trukmė – 4 mėn.

       Planuojama įdarbinti 72 darbo biržoje registruotus asmenis.

Darbdaviai turi pateikti nustatytos formos paraiškas dėl laikinųjų darbų įgyvendinimo kuriose pateikia informaciją apie save, darbų pobūdį, pageidaujamą darbuotojų skaičių, darbo apmokėjimo sąlygas, darbdavio įsipareigojimus, lėšų poreikį ir kitus duomenis, nurodytus paraiškos formoje (pasiūlymo formą galima rasti Savivaldybės tinklalapyje www.birzai.lt bei Strateginio planavimo ir turto valdymo skyriuje). 

       Pasiūlymus adresuoti Biržų rajono savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir turto valdymo skyriui (III aukštas, 319 kab.).

       Pasiūlymus prašome pateikti iki 2018 m. kovo 12 d., 17 .00 val.

       Telefonas pasiteirauti: (8 450)  43 144, el. paštas daina.kolomakiene@birzai.lt.

       Paraiškos formos pavyzdys

 

Biržų rajono savivaldybės informacija

                                    

 
Atgal
DalintisFacebook
Spausdinti