Įvyko Nacionalinio diktanto I turas
2018-03-02

Jau vienuoliktą kartą organizuojamas Nacionalinis diktantas šiais metais vyko kovo 2 dieną (penktadienį) 11 valandą. Diktantas buvo transliuojamas per LRT radiją ir internetu.

Nacionalinio diktanto Biržų rajone koordinatorius  Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas Artūras Didzinskas informavo, kad diktantas Biržų rajone buvo rašomas aštuoniose mokyklose, vienoje bibliotekoje bei Biržų rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyriaus mažojoje salėje. Jame dalyvavo 312 Biržų rajono mokinių bei 9 suaugusieji. Taip pat pažymėjo, kad Antrasis (finalinis) turas vyks Vilniuje 2018 m. balandžio mėnesį.

Atvykusius Nacionalinio diktanto dalyvius Ligitą Ragaišienę, Mariją Indrikonienę, Ramutę Plepienę, Rimantą Lėcką Civilinės metrikacijos salėje pasitiko Savivaldybės meras Valdemaras Valkiūnas linkėdamas sėkmės ir atidumo. Savivaldybės meras pasidalijo prisiminimais apie Nacionalinio diktanto pačią pradžią, pasidžiaugė, kad šį projektą remia ir globoja nuo pat pradžių.

Po diktanto rašymo dalyviai kartu su Savivaldybės meru aptarė diktanto tekstą, kalbėjo patriotiškumo tema.

Vienas iš dalyvių – Rimantas  Lėckas – Nacionaliniame diktante dalyvauja jau dešimtą kartą.

                                                                                                    Biržų rajono savivaldybės informacija

 
Atgal
DalintisFacebook
Spausdinti