Baigėsi XXII profesionalių teatrų festivalis ,,Žaldokynės kraštas"
2018-03-05

 


 

      Kovo 3 d. baigėsi XXII profesionalių teatrų festivalis „Žaldokynės kraštas“. Jo metu pristatyta 11  renginių : 8 spektakliai, 2  edukacinės  programos  – teatro „Teatriukas“ „Žalia gyva“ ir Biržų kultūros centro B. Dauguviečio teatro vadovės V. Vorienės „Ar galiu būti aktoriumi?“, susitikimas su kraštiete, J. Miltinio teatro  aktore Asta  Preidyte. Buvo eksponuojamos 2 parodos : fotografijų paroda „Aktorė Asta Preidytė. Akimirkos prisilietimas“ ir Biržų „Saulės“ gimnazijos, darželio „Drugelis“ vaikų ir moksleivių kūrybos darbų paroda. Kartu su teatru „Teatriukas “ organizuotas vaikų kūrybos konkursas „Viskas apie Lietuvą“, skirtas Lietuvos  Nepriklausomybės atkūrimo 100-mečiui, apdovanota 20 įdomiausių darbų.

        Festivalyje dirbo 166 svečiai (teatrų aktoriai, garso ir šviesos inžinieriai,  grimo meistrai, scenos technikai ir pan.) bei  didelis būrys Biržų kultūros centro darbuotojų. Spektaklius žiūrėjo, edukacinėse programose, susitikime su Asta Preidyte apsilankė  apie 2850 teatro mylėtojų. Bilietams žiūrovai išleido 15 959 eurus. Šiais metais pirmą kartą į festivalį atvyko mūsų kraštietės Dalios Mikoliūnaitės vadovaujamas „Teatriukas“, Vilniaus kamerinis teatras, improvizacijų teatras „Kitas kampas“. Kauno dramos teatras pirmą kartą atvežė  vaikišką spektaklį.

        Festivalio draugai:

Biržų rajono savivaldybė
Lietuvos kultūros taryba prie kultūros ministerijos
Seimo narys Audrys Šimas
Seimo narys Viktoras Rinkevičius
UAB „Siūlas“
Maisto produktai visai šeimai VALDO
UAB „Agaras“
UAB „Šalva“
UAB „Naradava“
UAB „Tyla“
UAB „Biržų bekonas”
UAB „Evadinamika“,
UAB „HOCHDORF Baltic Milk“
UAB „Biržų duona“
UAB „Biržų ranga“
UAB „Šiaurės rytai“
UAB „Biržiečių žodis“
UAB „Pasvalio laikraštis”
UAB „Biržų žemtiekimas“
UAB „Šiaurinis taškas”
Čygo Kalkio tikroji ūkinė bendrija „Rinkuškiai“
Kristinos Jankauskaitės gėlių salonas „Atėnė“
E. Bekerio autotransporto paslaugų įmonė
Biržų ROTARY klubas
Restoranas „Pilies skliautai“
Televizija „Balticum“.

 

         Nepalikti abejingų gyvenimui – toks gero teatro tikslas. Dėkojame visiems teatro gerbėjams, jau daugelį metų besilankantiems šiame  renginyje. Nuoširdų ačiū tariame festivalio draugams,  parėmusiems festivalį. Tai geriausias meilės teatrui  ir Biržų krašto žmonėms įrodymas.

 

Biržų kultūros centro informacija

 
Atgal
DalintisFacebook
Spausdinti