Ar tikrai biržiečiai Savivaldybės mero veiklą įvertino neigiamai?
2018-03-09

 


 

            Viename Biržų krašto laikraštyje 2018 m. kovo 2 d. buvo išpublikuotas straipsnis „Mero veiklą biržiečiai vertino neigiamai“. Tačiau kyla pagrįstas klausimas, ar tikrai?

               Tiesa, internetinis portalas Alfa.lt buvo paskelbęs metų mero rinkimus. Balsavo tikrai ne tik biržiečiai, merus galėjo vertinti ir kitų savivaldybių gyventojai, užsienyje gyvenantys lietuviai. Daug įvairių nuomonių ir diskusijų sulaukęs balsavimas jau baigėsi.

               Nereikėtų sureikšminti šio balsavimo rezultatų vien dėl to, kad šiuose rinkimuose pasitaikė sukčiavimo atvejų, balsai buvo anuliuojami. Be to, tai nėra tik biržiečių vertinimas. Priminsiu, kad vienas Biržų krašto laikraštis organizavo tradicinį konkursą, kurio metu biržiečiai rinko žmones, labiausiai nusipelniusius mūsų kraštui. Gavau Metų politiko vardą už sąžiningą, nuoširdų, pasiaukojamą darbą; už pastangas tvarkant kelius ir apšviečiant gatves, tvarkant viešąsias erdves; už gebėjimą išlikti oriam sudėtingose situacijose.

               Šio konkurso rezultatai yra kur kas svarbesni, nes balsavo tik biržiečiai. Džiugu, kad Biržų krašto žmonės pasitiki manimi ir mano darbais, jog pastebi besikeičiantį Biržų kraštą. Kartu su komanda dedame visas jėgas, kad  įgyvendintume mero, koalicijos ir Biržų krašto žmonių vizijas. Visa, kas padaryta vardan Biržų, vardan žmonių, yra mūsų visų bendras darbas, galime džiaugtis gerėjančiomis gyvenimo sąlygomis, turizmo plėtra, Biržų vardo garsinimu, vykdomais projektais. Nenoriu, kad pamirštume pagrindinę mūsų misiją – tarnauti žmonėms. Neturi būti atskirties tarp valdžios ir žmogaus. Turime teikti biržiečiams ir svečiams džiaugsmą.

                 Dėkoju Jums, biržiečiai, už pasitikėjimą!

 

 

Biržų rajono savivaldybės meras

                                                                              Valdemaras VALKIŪNAS

 
Atgal
DalintisFacebook
Spausdinti